Kontakt oss

w

Phone number:

Address:

Bedriftsvegen 34
4353 Klepp Stasjon
Norway

Vårt team

Elling Stangeland

Elling Stangeland

Daglig leder

elling@glassfiber.no
Tel: + 47 51 78 60 92
Tel.: +47 91 54 75 37

Magnar Stangeland

Magnar Stangeland

Salg & markedsføring

magnar@glassfiber.no
Tel: + 47 51 78 60 94
Tel.: +47 40 20 15 65

Gaute Nærland Serigstad

Gaute Nærland Serigstad

Prosjektleder

gaute@glassfiber.no
Tel.: +47 97 17 51 65

Hildegunn Sjursen

Hildegunn Sjursen

Administrasjon

hildegunn@glassfiber.no
Tel: + 47 51 78 60 93
Tel.: +47 47 51 03 84

Kjetil Egeland

Kjetil Egeland

Produksjonsleder

kjetile@glassfiber.no
Tel.: +47 46 74 31 90

Steinar Werner Pedersen

Steinar Werner Pedersen

HMSK

werner@glassfiber.no
Tel.: +47 91 16 11 51

Stangeland Glassfiber Produkter AS

Kontor:
Bedriftsvegen 34
4353 Klepp Stasjon
Phone: +47 51 78 60 90
Email: post@glassfiber.no

4 + 8 =

Skjemadata behandles iht vår gjeldende personvernserklæring

Kjøreanvisninger kan fås her.

Åpningstider:

Mandag    07:00 – 16:00

Tirsdag     07:00 – 16:00

Onsdag     07:00 – 16:00

Torsdag    07:00 – 16:00

Fredag      07:00 – 16:00

Lørdag     Stengt

Søndag     Stengt